17. 03. 2019   II Niedziela W. Postu

Ogłoszenia    -  Trwa nowenna do Św. Józefa

_________________________________________________________________

Poniedziałek, wtorek i środę - TRIDUUM MODLITEWNE DLA MŁODZIEŻY BIERZMOWANEJ / Kl. III -Gimn. i Kl. VIII /

Spowiedź dla tejże młodzieży oraz rodziców, rodzin  i świadków przed  BIERZMOWANIEM w  poniedz. i wtorek od 16.30 ,zaś w środę od godz. 16.00  dlatego we środę kancelaria po południu -nieczynna

We Wtorek 19 marca -Uroczystość Św Józefa Oblubieńca NMP.  Msze św . 6.30 , 10.00 Kaplica Rychwałd  i o godz 17.00 zaś o 16. 30 Droga Krzyżowa z udziałem dzieci i Msza św.

Środa  g. 17.00  Nowenna do MBNP i  oraz Msza św. wcześniej modlitwa różańcowa

CZWARTEK  21 MARCA podczas uroczystej Mszy św. koncelebrowanej ofiarowanej w int. młodzieży o godz. 15.30 , J.E Ks. Bp Leszek Leszkiewicz ,  udzieli  SAKRAMENTU BIERZMOWANIA przygotowanej młodzieży z parafii Pleśna, Rzuchowa i Szczepanowice. Należy przybyć odpowiednio wcześniej.

Prosimy rodziców bierzmowanych i kandydatów o wcześniejsze przygotowanie kościoła. wg ustalenia  - najlepiej środa po naboż.   Ofiara w czasie bierzmowania jest przeznaczona na Fundusz Młodzieżowy im.. Abpa Jerzego Ablewicza.

Piątek 22.03    g.17.00 - Droga Krzyżowa prowadzi  Caritas i przedstawiciele Róż   po naboż.  Drogi Krzyżowej Msza św.  Wcześniej nabożeństwo czcicieli NSPJ

Po ostatnich wichurach również na naszym cmentarzu zostały przemieszczone czy też zniszczone elementy wystroju grobów i  nagrobków jak  znicze, flakony jak inne dekoracje. Starajmy się uporządkować cmentarz.