Ogłoszenia

Dziś Dzień Pamięci o ofiarach Wypadków Drogowych oraz światowy Dzień ubogich ogłoszony przez Papieża Franciszka. Z tej racji CARITAS rozprowadza tzw. "chlebki Miłosierdzia" (chleb jest pełnowartościowym pieczywem). Ofiary do puszek są przeznaczone na działalność Caritas w diecezji i parafii (ofiara od 5 zł). Tzw Torby Miłosierdzia - torby papierowe - będą użyte w Adwencie.

Godz. 11:30 Msza św. z udziałem Dzieci

Pon: Bł. Karoliny Kózkówny, dziew. i męcz., patronki Młodzieży

W środę - św. Rafała Kalinowskiego. Godz. 17.00 Nowenna do MBNP i Msza zaś o godz. 16.30 - modlitwa Różańcowa prowadzona przez Róże naszej parafii

Czwartek - wsp. Ofiarowania NMP. O godz. 17.30 spotkanie w szkole dla klas VIII w ramach programu "Młodzi na progu"

Piątek - wsp. św. Cecylii dziew. i męcz. - patronki chórów i muzyki kościelnej - 16.30 nabożeństwo Czcicieli NSPJ, wypominki listopadowe, Msza Św.

W Niedzielę - Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata - Święto Akcji Katolickiej i KSM. Na zak. Mszy Św. o godz. 9.00 - Wystawienie Najśw. Sakr. i akt ofiarowania Rodzin J. Chr. Królowi Wszechświata zakończony uroczystum Te Deum Laudamus - główne uroczystości w tarnowskiej katedrze

9.00 - Msza św. z udziałem młodzieży

Serdecznie dziękujemy grupie 60 za przygotowanie Kościoła i jego otoczenia na dzisiejszą niedzielę, za ofiarę na kwiaty, środki czystości i dekorację - Bóg zapłać. Na następną niedzielę prosimy grupę nr. 61.

Wolontariusze  z Woźnicznej i nie tylko w przyszłą niedzielę Chrystusa Króla będą zbierać do puszek na zakup protezy dla 33-letniego Daniela z Woźnicznej, któremu maszyna urwała nogę. Bóg zapłać za serdeczną i wielkoduszną ofiarę!