Figura Ojca Pio

Z inicjatywy Czcicieli św. Ojca Pio na placu, wokół naszego kościoła został ustawiony obelisk z figurą świętego. Figura św. Pio została przywieziona bezpośrednio z San Giovanni Rotondo przez naszego parafianina. Na placu kościelnym została umieszczona w specjalnie przygotowanym kamieniu z piaskowca.
Uroczyste poświęcenie kapliczki miało miejsce 24 listopada 2013 r. w Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata.

Pielgrzymka do Tuchowa

W dniu 2 lipca, w święto Matki Bożej Tuchowskiej z samego rana, z naszej parafii wyruszyła piesza pielgrzymka do tuchowskiego sanktuarium. Obok pieszych pątników, nasi parafianie pielgrzymowali także duchowo, zwłaszcza chorzy, starsi i samotni. Pielgrzymkę w tym roku poprowadził ksiądz Paweł Gruszka.

Spotkanie opłatkowe w Rychwałdzie
Wakacyjna wycieczka dzieci w Pieniny

W dniach 15 - 16 lipca dzieci z naszej parafii udały się na wycieczkę w Pieniny. W pierwszym dniu na trasie wycieczki znalazły się: Stary Sącz - ołtarz papieski, Niedzica - z zamkiem i tamą, Czorsztyn i zamek królewski do którego dopływa się statkiem, Wąwóz Homole i Szczawnica. Drugi dzień pochłonęła wyprawa na Trzy Korony, a na zakończenie Nowy Sącz.

Dziękujemy wszystkim darczyńcom i sponsorom naszej wycieczki.

Wycieczka młodzieży do Szczawnicy

W lipcu młodzież z naszej parafii udała się na kilkudniową wycieczkę do Szczawnicy. Piękna pogoda pozwoliła na zaliczenie najważniejszych szczytów Pienin.
Dziękujemy wszystkim dobroczyńcom, dzięki którym mogliśmy miło spędzić wakacyjny czas odpoczynku.