INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH– XXIX TYDZIEŃ ZWYKŁY

PONIEDZIAŁEK 19.10.2020

Godz. 6.30

W int. rodziny Gacków oraz za zm. z rodziny +Gacków i Popków

 

Godz. 6.30

+ Irena Janik w 7. Dzień po śm. – od męża i dzieci

 

Godz. 17.00

+ Franciszkę Bernacką

 

WTOREK 20.10.2020 – wsp. św. Jana Kantego

Godz. 6.30

+ Elżbieta Lasińska od rodziny Sitarzy

 

Rych. 7.15

+ Urszula Szczęch na imieniny od męża

 

Godz. 17.00

+ Janusz Szymański od brata Jacka z rodziną

 

                                                                           ŚRODA 21.10.2020

Godz. 6.30

+ Zofia Szulecka od pracowników Ośrodka Zdrowia w Pleśnej

 

Godz. 6.30

+ Tadeusz Dziadzia na imieniny – od siostry Bernadety z rodziną

 

Godz. 17.00

+ Stanisław Siedlik w 30. rocz. śm.

 

                                                CZWARTEK 22.10.2020 – wsp. św. Jana Pawła II

Godz. 6.30

Za dusze w czyśćcu cierpiące

 

Godz. 6.30

+ Stanisław Mania w 30. dzień po śmierci i pogrzebie.

 

Godz 17.00

+ Genowefa Lisowska od siostry Stanisławy z mężem

 

                                                                           PIĄTEK 23.10.2020  

Godz. 6.30

+ Weronika Kilian od wnuka Arkadiusza Styrna

 

Godz. 6.30

+ Henryk Michalik w 30. dzień po śmierci i pogrzebie – od najbliższej rodziny

 

Godz. 17.00

+ Wanda Sadłoń w 1. rocz. śm. i pg od koleżanek i kolegów ze Sz. Podst. w Pleśnej

 

                                                                          SOBOTA 24.10.2020

Godz. 6.30

+ Zofia Szulecka – od Barbary Gniadek-Jakson z rodziną

 

Godz. 6.30

+ Elżbieta Podstawska od wnuków – Weroniki, Wojtka i Jacka

 

Godz. 17.00

++ z rodziny Podstawskich, Włodków, Płanetów

 

Chrzest 11.30                                    XXX  NIEDZIELA ZWYKŁA 25.10.2020

 Godz. 7.00

++ Regina i Jerzy Banek w 4. rocz. śm. Reginy od najbliższych

 

Godz 9.00

 W int. Ewy i Michała Biga

 

Rych. 10.15

++ Janinę i Józef Orłów w 16. Rocznicę śm. Janiny

 

Godz. 11.30

W 50 rocznicę ślubu Ryszarda i Genowefy Ptak

 

Godz. 17.00

+ Andrzej Broda od córki Marii

 

Ks. Profesor odprawia w tym tygodniu następujące Msze Święte:

Poniedziałek

+ Bogusław Chochołowicz od kuzynki Anny Gniewek z rodziną

Wtorek

+ Andrzej Broda od chrześnicy Magdaleny z rodziną

Środa

+ Zygmunt Hajdo od Stanisławy i Wiesława Mruk

Czwartek

+ Tadeusz Kwiatkowski od chrześnicy Jadwigi Stawarskiej

Piątek

+ Genowefa Lisowska od wnuka Mateusza z żoną

Sobota

+ Elżbieta Podstawska od kolegów i koleżanek ze Szkoły Podstawowej w Pleśnej – r. 1948