Intencje IV Tydzień WIelkiego Postu
    V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU  29.03.2020
 Godz. 7.00 ++ Antoni, Zofia, Wincenty, Piotr, Antoni w 20 rocz. śm. Antoniego
Godz 9.00 ++ Władysławę i Franciszek Zając w rocz. śm.
Godz. 9.00 ++ Anna, Eugeniusz, Karol Burnat
Godz. 11.30 O zachowanie od epidemii i za parafian
Godz. 11.30 + Roman Stefański w rocz. śm. od najbliższej rodziny
11.30 Chrzest Magdalena Lucyna            
Godz. 17.00 ++ Helenę Hajdo i Władysław Hajdo w 2 rocz. śm. Heleny – od córki z rodziną
 
Ks. Profesor odprawia w tym tygodniu (23-28.03.2020) następujące Msze Święte:
+ Zofia Walkowicz od Barbary Tryba z rodziną
+ Kazimierę Starzyk od wnuków – Łukasza i Janusza Starzyk
+ Józef Dąbrowski od rodziny Budzików
+ Józef Mania od kuzyna Jacka
+ Henryk Wzorek od Henryki Mucha wraz z rodziną 
+ Franciszek Muniak od Agnieszki Tokarz z rodziną 

 

Intencje V Tydzień WIelkiego Postu

PONIEDZIAŁEK 30.03.2020 

Godz. 6.30 ++ Adam Pamuła w 15 rocz. śm. i za zm. z rodziny Gdowskich
Godz. 6.30 ++ Józef i Józefę Kubicz oraz Janinę i Zofię Sajdak
Godz. 6.30 + Józef Duda od córki z rodziną
 
WTOREK 31.03.2020 
Godz. 6.30 Dziękczynienie za szczęśliwy przebieg operacji i powrót do zdrowia oraz o opiekę Matki Bożej w dalszym życiu dla Stanisława
Godz. 6.30 + Franciszek Rzońca – intencja siostry Genowefy
Godz. 18.00 + Ryszard Sobarnia od siostry Wiesławy z rodziną
 
ŚRODA 01.04.2020 
Godz. 6.30 ++ Maria i Stanisław na imieniny Marii od syna z rodziną
Godz. 6.30 ++ Maria i Jan Pękala na rocz. śm. Marii od córek
Godz. 6.30 ++ Barbara, Zbigniew i Feliks w 5 rocz. śm. Barbary
Godz. 18.00 ++ Kazimierz i Stanisławę Stankowskich od syna Stanisława z rodziną
 
PIERWSZY CZWARTEK 02.04.2020  - rocznica śmierci  św. Jana Pawła II 
Możliwość koniecznej spowiedzi Świętej o godzinie 17.30
Godz. 6.30 ++ Władysław i Agnieszka Osika oraz zm. z rodzin Osików i Rzepków
Godz. 6.30 + Roman Karaś
Godz. 18.00 + Stefanię Stasik od Zofii i Henryka Stasik z rodziną
 
PIERWSZY PIĄTEK 03.04.2020
Możliwość koniecznej spowiedzi Świętej o godzinie 17.30
Godz. 6.30 + Maria Rzońca w 30. dzień po śm. i pg. od najbliższych
Godz. 6.30 O dobre przygotowanie do przyjęcia sakramentu Pokuty i Komunii dla dzieci klasy III z Rychwałdu
Godz. 18.00 + Jolantę Gibes w Dniu urodzin od chrzestnego
 
PIERWSZA SOBOTA 04.04.2020
Możliwość koniecznej spowiedzi Świętej o godzinie 17.30
Godz. 6.30 + Jan Płaneta w 10 rocz. śm.
Godz. 6.30 ++ Ema, Błażej, Tadeusz, Marek Rosiek; Janina Wilczek
Godz. 18.00 Msza Święta za parafian i o ustanie epidemii
 
NIEDZIELA PALMOWA, CZYLI MĘKI PAŃSKIEJ  05.04.2020
 Godz. 7.00 + Franciszkę Bernacką
Godz 9.00 W pierwszą rocznicę urodzin Julci, o bł. Boże oraz o opiekę MB proszą dziadkowie
Godz. 9.00 ++ Stanisław i Jan Walkowicz w rocz. śm. Stanisława
Godz. 9.00 Msza Święta za parafian i o ustanie epidemii
Godz. 11.30 + Eleonorę Przybyło
Godz. 17.00 + Jan Hatała w 29. rocz. śm.
 
Ks. Profesor odprawia w tym tygodniu (30.03-04.04.2020) następujące Msze Święte:
+ Stanisław Obrzut od koleżanek i kolegów z pracy Kazimierza z Pleśnej
+ Maria Sobarnia od bratowej Kazimiery z rodziną 
+ Maria Ewa Berdychowska od Sąsiadów – Marii Baca 
+ Zdzisław Mleczko od Celiny Armatys z rodziną 
+ Bogdan Pietrusiak od Stanisława Koryga z rodziną 
+ Urszula Pękala-Szczęch od Janiny i Danuty Cich z Rychwałdu