​NIEDZIELA ZWYKŁA 07.06.2020
 Godz. 7.00 + Tadeusz Kuczera od córki Eweliny z rodziną
Godz 9.00 W 30. rocznice ślubu Małgorzaty i Adama z prośbą o Błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski na dalsze lata od dzieci
Godz 9.00 W intencji Teresy i Józefa prośba o Błogosławieństwo Boże, zdrowie i długie lata życia oraz Opiekę Matki Bożej i wstawiennictwo Św. Rity prosi córka Renata
Rych. 10.15 ++Jan i Stanisław Walkowicz w rocz. śm. Jana
Godz. 11.30 Msza Św dziękczynno-błagalna w 25 rocznice Ślubu
Godz. 17.00 ++ Ludwikę, Antoni i Tadeusz Trybulec oraz ++Anna, Władysław i Jan Górka
X TYDZIEŃ ZWYKŁY
PONIEDZIAŁEK 08.06.2020 – wsp. św. Jadwigi Królowej
Godz. 6.30 + Antoni Lisowski na imieniny
Godz. 6.30 + Jan Gut, Janina Jaworecka i + Syn Jan na imieniny
Godz. 18.00 Za parafian i o ustanie pandemii i jej skutków\
 
WTOREK 09.06.2020 
Godz. 6.30 W 30 Rocznice Ślubu Doroty i Marka jako podziękowanie za wspólnie przeżyte lata i z prośbą o Błogosławieństwo Boże od Mamy
Rych. 7.15 O zdrowie dla taty od syna Rafała
Godz. 18.00 + Weronika Kilian od córki Marii Tyrka z mężem
 
ŚRODA 10.06.2020 
Godz. 6.30 + Ania Mikrut od Julki i Emilki - najukochańszych Kuzynek
Godz. 6.30 + Elżbieta i Piotr Stasik od Syna Henryka
Godz. 18.00 +Franciszkę Bernacką
 
CZWARTEK 11.06.2020 – UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA
Godz. 7.00 Za duszę Ś.P. Marii i Władysława Knapików
Godz. 9.00 Msza Święta za parafian 
Godz. 11.00 ++Janina Wach-Broda i +Jan Broda na imieniny od syna i brata. Po mszy chrzest: Jan
Rych. 15.30 + Adam Apola- intencja Córki
Godz. 17.00 +Stanisławę Armatys w 2 rok po śmierci od Najbliższych
 
PIĄTEK 12.06.2020  - wsp. Bł. Ks. Romana Sitki
Godz. 6.30 + Władysławę Kozek w 3 rocz. śm. od Najbliższej Rodziny
Godz. 6.30 + Piotr Kamykowski
Godz. 15.00 W intencji dzieci przystępujących po raz pierwszy do Komunii Świętej z klasy III a – intencja Rodziców
Godz. 17.00 + Bronisławę, Antoni Radlińscy i Synów ++ Wiesław i Stanisław oraz Antoninę, Stanisław i Jan Bujak
 
SOBOTA 13.06.2020 – wsp. św. Antoniego z Padwy
Godz. 6.30 + Teresa i Stanisław Rzepka w 9 rocz. śm. Teresy od Najbliższych
Godz. 6.30 W 50 rocznice Ślubu Józefa i Marii Radlińskich Msza Św. dziękczynno-błagalna  z intencji córek Jadwigi i Anny
Godz. 13.00 Ślub Jarosław–Monika 
Godz. 15.00 W intencji dzieci przystępujących po raz pierwszy do Komunii Świętej z klasy III b – intencja Rodziców
Godz. 18.00 + Stanisław Cich w 4 rocz. śm. i pg.
 
XI  NIEDZIELA ZWYKŁA 14.06.2020
 Godz. 7.00 W 60 rocznicę urodzin Leopolda o opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia dla niego oraz najbliższych Msza Św. dziękczynno-błagalna
Godz 9.00 ++Edward  Krawiec oraz Maria i Franciszek Sadowscy
Rych. 10.15 + Czesławę i Józef Iwaniec
Godz. 11.30 + Maria i Jan Rzońca w rocz. śm. Marii oraz synów: Ks. Kazimierza i Antoniego
Godz 11.30 + Jolantę Gibes od rodziny Kamyszów na imieniny
Godz. 15.00 W intencji dzieci przystępujących po raz pierwszy do Komunii Świętej z klasy III z Rychwałdu  – intencja Rodziców
Godz. 17.00 W 20 rocz. Ślubu Katarzyny i Artura z podziękowaniem i Prośbą Matki Najświętszej o Błogosławieństwo Boże  nad całą rodziną od rodziców
 
Ks. Profesor odprawia w tym tygodniu (08-13.06.2020) następujące Msze Święte:
+ Jan Sikora od pracowników firmy grupa „Fewaterm”
+ Zofia Podstawska od rodziny Nawrockich 
+ Ryszard Sutkowski od Sołtysów Gminy Pleśna
+ Ludwik Wzorek od rodziny Żelazny ze Świniar 
+  Wiesław Wiejaczka od Małgorzaty, Marka, Moniki Walkowicz